O mně

Úvod O mně

 

Vítejte,


jmenuji se Lenka Mészarosová a tvořím pod značkou Lenzi už od 1.9.2015.

 

Zabývám se výrobou kabelek, batohů, taštiček a dalších dárkových či reklamních výrobků doplněných o pestrou nabídku strojových výšivek, které zdobí nejen mou tvorbu, ale i ráda na vaše přání výšivkami obohatím i jiné výrobky. Z mé dílny tak vychází jedinečné kousky, které vám všem dělají radost!

 

Jsem vyučená dámská krejčová, několik let jsem jako zaměstnankyně získávala praxi v šicích dílnách a pak jsme s manželem založili rodinu, přišli děti a nastala fáze rozhodování, kam se v životě po rodičovské posunout dále. S malými dětmi a potřebou být pánem svého času jsem zvolila dráhu podnikání.

 

Látky a móda mě vždy zajímaly, ráda objevuji díky nim nové možnosti. Baví mě s nimi pracovat, vytvářet ve vlastním stylu nové kombinace a originální střihy. Už na mateřské jsem vyzkoušela ušít si vlastní kabelku. Začala jsem pak dělat další, jen tak pro radost v rodině a kamarádkám. Se začátkem podnikání nápady i látky přibývaly, pořídila jsem si vyšívací stroj a možnosti se mi díky výšivkám ještě více rozšířili :-). Postupně jsem si vybavila dílnu průmyslovými šicími a čalounickými stroji, abych mohla pracovat s vysokogramážními materiály, kvalitní pevnou koženkou a silnou batohovinou. Pří výběru materiálů preferuji jejich kvalitu a místní, české výrobce.

 

Žiji a pracuji ve Varnsdorfu v nejsevernější části Česka - Ústeckém kraji. Varnsdorf leží ve Šluknovském výběžku na kraji Lužických hor a v blízkosti Národního parku České Švýcarsko. Mám ráda okolní přírodu, která je pro mě nejen místem k odpočinku, ale hlavně obrovským zdrojem energie a inspirace.

    

 

Copyright 2022 - 2023 © lenzi